Hairplus fluid 4,5 ml. pre rast obočia a mihalníc

 89.95

Vaše mihalnice a obočie začnú rásť

Kategórie: Product ID: 3824

Popis

HairPlus – Nie ste spokojná s dĺžkou svojich mihalníc? Máte nepekné holé miesta v obočí? Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa Vám predĺžia, sú hustejšie a hrubšie. Hairplus Vám môže pomôcť pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dľžky, hustoty a hrúbky.

Vhodné aj na obočie:

Hairplus sa používa na mihalnice práve tak ako aj na obočie. Veľmi veľa našich zákazničok, ktoré používajú Hairplus na medzery a holé miesta v obočí, podáva správy o tých najlepších výsledkoch. Hairplus sa nedá používať na vlasy na hlave ani na žiadne iné vlásky a chĺpky na tele.

Absolútne bezpečné použitie:
Hairplus sa používa lokálne. Dávajte, prosím, pozor na to, aby ste Hairplus nanášali vždy správne a aby sa vám hairplus nedostal do očí. Klinické štúdie a mnoho svedectiev našich zákazníčok  ukazuje, že k vedľajším účinkom nedochádza. Treba však pripomenúť, že pri používaní kozmetických prípravkov môžu nastať alergické reakcie. Ak si aj napriek správnej aplikácii všimnete alergické symptóny, odporúčame Vám s používaním prípravku prestať a poradiť sa s lekárom.

Ako dlho vydrží HaiPlus:
Jedna flaštička prípravku hair plus s 4,5ml. stačí na desať až dvanásť týždňové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia. Odporúčaná doba používania je 8 týždňov.

Obsahové zložky:
Ako absolútnu novinku obsahuje hairplus vysoko aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E, biopeptidy, pantenol a ovocné výťažky tento obdivuhodný účinok fluidu HairPlus dotvárajú.

Používanie:
Odporúčaná aplikácia jeden krát denne, ráno alebo večer na odličene oči alebo obočie.

Prednosti:

– vďaka esencii na rast mihalníc, podporuje pekmanentny make-up

– pevné a husté mihalnice ako základ predlžovania a navyše pôsobia prirodzene

– predĺženie až o 30 percent

– obnova rias a obočia aj na tých miestach kde už nerastú

– riasy sú pevnejšie odolnejšie, krajšie, vo viacerých prípadoch aj tmavšie

– jednoduchá domáca aplikácia

– zdravotne nezávadné

– zaručený efekt pri dodržaný návodu na použitie už po pár týždňoch

– Rakúska kvalita

– vhodné pre ženy aj pre mužov

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hairplus fluid 4,5 ml. pre rast obočia a mihalníc”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.