LIPBOOST 5 ml. balzam na pery s objemovým efektom

 19.90

Sexi pery

Kategórie: Product ID: 3826

Popis

S balzamom LIPBOOST začína nová éra starostlivosti o pery s objemovým efektom. LIPBOOST zjednocuje v sebe prednosti lesku na pery a gélu poskytujúceho vlhkosť s prirodzenými účinnými látkami niacínom a peptidmi – výsledkom sú neuveriteľne plné pery. Tento efekt sa dostavuje okamžite a vydrží niekoľko hodín. Nechajte sa obdivovať pre svoje žiarivo červené pery bez jedinej chybičky krásy, priťahujte k sebe pohľady! S objemovým balzamom sa vám to podarí za pár minút.


LIPBOOST redukuje tvorbu vrások na vašich perách a zároveň im dáva magický lesk. Pôsobí to mladistvo a elegantne. Už Shakespeare pripisoval Júlii „krásne pery, snívajúce o bozkoch“. Vďaka ošetrujúcim obsahovým látkam ako je ginko biloba, oligopeptid a niacín sa tento sen s balzamom LIPBOOST dočkal naplnenia!

Prednosti:

• Niacín podnecuje hydratáciu vašich pier v priebehu minút – výsledkom je veľkolepý objemový efekt
• Dvojnásobne silný účinok niacínu a peptidov redukuje tvorbu vrások na vašich perách
• Oligopeptid podporuje produkciu kolagénu vo vašich perách až o 400 %
• Gingo biloba ošetruje vaše pery
• Ženšeňové korene vplývajú priaznivo na tvorbu zdravých buniek
• Prírodné oleje zabezpečujú dostatočnú vlhkosť a krásny lesk


Plný účinok pre plné pery:

Niacín je vitamín rozpustný vo vode, ktorý patrí ku skupine vitamínov B. Niacín je dôležitý pre regeneráciu a dostatočnú úroveň vlhkosti pokožky. Platí to samozrejme aj pre pery. Niacín podnecuje pokožku k obnove. Naviac posilňuje zdravie buniek a štruktúru pokožky. Cez LIPBOOST dokáže niacín jednoducho a rýchlo vniknúť do pokožky pier a uvolniť v nej svoje regenerujúce účinné látky. Niacín má okrem toho rozhodujúci podiel na telu vlastnej tvorbe kolagénu a spevňuje jemné línie. Pri pravidelnom používaní sú pery po štyroch týždňoch plnšie a zmyselnejšie.
Kolagén je dôležitým proteínom, ktorý sa v organizme vyskytuje okrem iného vo väzivovom tkanive a v pokožke. Kolagén dodáva pokožke pevnosť a pružnosť a zabezpečuje jej tým zdravý a vitálny vzhľad. S pribúdajúcim vekom elastickosť pokožky klesá – platí to aj pre pery.
LIPBOOST pôsobí jemne a bez plastickej chirurgie proti tomuto procesu starnutia – s prekvapivo krásnym výsledkom!

Použitie:

Naneste si LIPBOOST veľkoryso na hornú i dolnú peru.
Nechajte LIPBOOST pôsobiť asi štyri minúty, aby mohol rozvinúť svoj okamžitý účinok.

LIPBOOST Starostlivosť o pery s objemovým efektom:

Malá námaha s fantastickým výsledkom: Naneste si LIPBOOST na pery buďd čistý ako lesk alebo na váš obľúbený rúž.
Nechajte LIPBOOST pôsobiť asi štyri minúty. Pery pritom nepritláčajte proti sebe, aby ste nezabránili prirodzenej podpore látkovej výmeny a prekrveniu.
LIPBOOST môžete bez všetkého používať tak často, ako len chcete.

Obsahové zložky:

Hydrogenated Polyisobutylene, Dimethicone, Lecithin, Niacin, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Sorbitan Palmitate, Isostearth, Palmitoyl Oligopeptide, Ginkobiloba, Panaxginseng Root, Vanilla Planifolia Fruit Extract

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIPBOOST 5 ml. balzam na pery s objemovým efektom”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.