Líčenie na stužkovú

Líčenie na stužkovú

Zverte sa do rúk odborníčky Základom líčenia na stužkovú je, aby makeup pôsobil mladistvo a nerobil Vás staršou. Vaša mladosť je výhoda, lebo v líčení si môžete dovoliť čokoľvek (trblietky, svetlé, tmavé, perleťové tiene, výrazné aj pastelové farby…) a zároveň nevýhoda, lebo to veľmi ľahko môžete pokaziť a nalíčiť sa neprimerane a prehnane. Ak sa

Info
Zverte sa do rúk odborníčky

Základom líčenia na stužkovú je, aby makeup pôsobil mladistvo a nerobil Vás staršou. Vaša mladosť je výhoda, lebo v líčení si môžete dovoliť čokoľvek (trblietky, svetlé, tmavé, perleťové tiene, výrazné aj pastelové farby…) a zároveň nevýhoda, lebo to veľmi ľahko môžete pokaziť a nalíčiť sa neprimerane a prehnane.

Ak sa bežne vôbec nelíčite alebo používate len špirálu a jemný lesk, nebudete sa dobre cítiť, ak na stužkovú pôjdete s kompletným večerným makeup, ktorý je väčšinou veľmi sýty a intenzívny. Ak ste zvyknuté nosiť čierne linky kol dokola oka, nebudú pre Vás prirodzené pastelové jemné odtiene. Rozprávajte sa s vizážistkou, premyslite si, čo od líčenia na stužkovú očakávate a či sa v tom budete cítiť dobre a potom spolu na tom pracujte.

Ak na oči použijete napríklad trblietavé tyrkysové očné tiene a na pery sýtoružový rúž, je to presne ten prípad, kedy ste nezvládli svoje líčenie na stužkovú a prehnali ste to, pridali si niekoľko rokov a všetci na Vás budú celý večer zízať (nie, nebudú si myslieť, že ste krásna a dych vyrážajúca).
Buď si zvýraznite oči, napríklad aj „mačacím líčením“ alebo pery výrazným rúžom. Pre dievčatá s citlivými očami alebo tie, ktoré nosia len špirálu, prípadne si oči nelíčia vôbec, je výrazný rúž perfektnou voľbou. Opatrne s červenými farbami, ak ich chcete použiť, doplňte ich leskom na pery, bude to pôsobiť jemnejšie a zároveň sviežo. V prípade výrazných pier nezabúdajte na dokonale upravené a zvýraznené obočie!

Ak máte výrazné šaty, voľte jednoduchý účes a decentný makeup. Ak máte komplikovaný účes, voľte jednoduchšie šaty a jemný makeup. Aj takzvané „nude“ líčenie má svoju večernú variantu. Pridáte trochu trblietok v lícenke, trochu v lesku na pery a trošičku ligotu na oči, zostaňte ale v prírodných a jemných farbách.

Podobné služby