Svadobné líčenie

Svadobné líčenie

Svadobný deň je výnimočná chvíľa v živote každej ženy. Je to deň s veľkým „D“ a kto iný ako nevesta by mala byť tou najkrajšou „ozdobou“ celej svadby? Keďže v tento slávnostný deň chce každá nevesta vyzerať fantasticky od hlavy až po päty, je potrebné všetko dôkladne naplánovať a mať aspoň určitú predstavu o tom,

Info
Svadobný deň

je výnimočná chvíľa v živote každej ženy. Je to deň s veľkým „D“ a kto iný ako nevesta by mala byť tou najkrajšou „ozdobou“ celej svadby? Keďže v tento slávnostný deň chce každá nevesta vyzerať fantasticky od hlavy až po päty, je potrebné všetko dôkladne naplánovať a mať aspoň určitú predstavu o tom, aké by mali byť vaše šaty, doplnky, účes aj svadobné líčenie.

Svadobné líčenie nie je záležitosťou jedného dňa

Nezabúdajte, že krásne svadobné líčenie nie je záležitosťou jedného jediného dňa, ale prípravu je potrebné zahájiť už pár týždňov pred touto veľkou udalosťou. Zveriť sa do rúk kozmetičky je teda potrebné minimálne mesiac pred termínom svadby (ak tak samozrejme nerobíte pravidelne), pretože pleť je potrebné dôkladne vyčistiť a ošetriť v dostatočnom časovom predstihu, aby sa pokožka stihla zregenerovať.

Podobné služby