Silver Face Gel 30ml

 44.00

Peptidový gél určený na starostlivosť o tvár s antibakteriálnym, protizápalovým a zmierňujúcim účinkom. Prípravok je založený na jedinečnej receptúre BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vode. Multifunkčné kozmeceutikum mimoriadne bohaté na biologicky aktívne látky (obsahuje o.i. komplex niekoľko sto prírodných, biologicky aktívnych peptidov, získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb, kolagén, koloidné striebro, kremík a vitamín C).

Kategórie: Product ID: 1492

Popis

Peptidový gél určený na starostlivosť o tvár s antibakteriálnym, protizápalovým a zmierňujúcim účinkom. Prípravok je založený na jedinečnej receptúre BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vode. Multifunkčné kozmeceutikum mimoriadne bohaté na biologicky aktívne látky (obsahuje o.i. komplex niekoľko sto prírodných, biologicky aktívnych peptidov, získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb, kolagén, koloidné striebro, kremík a vitamín C). Vybrané zložky stimulujú obnovu prírodného kolagénu v pokožke, vyživujú ju a zmierňujú podráždenie a viditeľné známky starnutia. LARENS PEPTIDUM SILVER FACE GEL je prípravok mimoriadne účinný v boji proti akné a kožným defektom. Viditeľne zmierňuje podráždenie, znižuje vylučovanie kožného mazu, urýchľuje hojenie zápalov a drobných rán. Vďaka usporiadanej štruktúreNUTRIVI vody, ktorú obsahuje LARENS PEPTIDUM SILVER FACE GEL, majú aktívne zložky schopnosť prenikať do hlbokých vrstiev kože a tam stimulovať regeneráciu poškodených štruktúr. Vďaka obsahu BIOPEPTIDE COMPLEX sa prípravok vyznačuje intenzívnym obnovujúcim, vyživujúcim a regeneračným účinkom. Posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti, zabraňuje ochabovaniu pokožky a má upokojujúci účinok. LARENS PEPTIDUM SILVER FACE GEL je unikátne panaceum určené na dosiahnutie zdravej a čistej pleti a zmiernenie kožných problémov. Spríjemňuje každodennú starostlivosť o pokožku a vyznačuje sa okamžitým účinkom. Prípravok má intenzívny  antibakteriálny a protizápalový účinok a súčasne stimuluje tvorbu vlastného kolagénu tvoreného v koži. Prípravok je mimoriadne vhodný pre mladú a problematickú pleť.

Aktívne zložky

Biopeptide Complex – Obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov, ktoré zaručujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Výsledkom ich používania v kozmetike je pružná pokožka, výplň rýh a nerovností,zabraňuje ochabovaniu pokožky. Peptidy slúžia na prenos aktívnych látok do hĺbky kože. Majú energetizujúce vlastnosti, stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Pomáhajú  bojovať proti pigmentovým škvrnám, rozjasňujú a vyrovnávajú farbu pleti.

Kolagén – zaručuje omladenie pokožky a spomaľuje proces starnutia. Dlhodobo chráni proti strate vlhkosti, zvyšuje pružnosť a vyhladzuje vrásky. Pravidelnou aplikáciou dochádza k spomaleniu zániku vlastného kolagénu tvoreného v koži.

Koloidné striebro (nanočastice striebra) – mimoriadne účinná látka s antibakteriálnym a protizápalovým účinkom. Tento životodarný prvok regeneruje a zvlhčuje pokožku, upokojuje ju a zmierňuje podráždenie. Predstavuje silnú zbraň v boji o zachovanie mladej a pevnej pleti.

Kremík – prvok zdravia a krásy, pomáha zachovať pružnosť a pevnosť pleti a zároveň upravuje tvorbu kožného mazu.

Vitamín C – viditeľne vyhladzuje vrásky a dokonale vyživuje, okysličuje a rozjasňuje pleť, ktorá sa tak stáva hladká a žiarivá.  Táto aktívna látka tiež posilňuje krvné vlásočnice a stimuluje tvorbu kolagénu.

Účinky

  • intenzívna hydratácia, vyživenie a spevnenie pleti
  • intenzívny antibakteriálny účinok
  • intenzívny protizápalový účinok
  • mimoriadne účinný v boji proti kožným defektom (akné, začervenanie, podráždenie)
  • zmierňujúci a upokojujúci účinok
  • vyhladenie vrások a spomalenie tvorby nových
  • účinné spomalenie procesu starnutia pokožky

Ingredients

Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Colloidal Silver, Sorbitan Caprylate, Lactic Acid, Citrus Medica Limonum Fruit Extract.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Silver Face Gel 30ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *