Anti Spot Face Cream 40ml

 53.23

Kategória: Značky: , Product ID: 4105

Popis

Ľahký krém na každodenné použitie pre pleť s nejednotným farebným tónom. Špeciálne vyvinutá PIGMENT CONTROL FORMULA obsahuje peptidy rybieho kolagénu v lipozómoch, bakuchiol, stabilnú formu vitamínu C a kyselinu kojovú.

Anti Spot Face Cream sa pri pravidelnom používaní osvedčí pri odstraňovaní pigmentových škvŕn rôzneho pôvodu: hormonálnych, spôsobených slnkom spojených s vekom, či jaziev po akné.

PIGMENT CONTROL FORMULA

Formulácia, ktorá využíva synergiu zložiek so špecifickým účinkom, zameraným na kontrolu nadmernej či nerovnomernej pigmentácie kože:

kyselina kojová
vitamín C
bakuchiol
Tri látky uznávané v kozmetológii a dermatológii ako mimoriadne účinné pri zosvetľovaní pigmentových škvŕn, ktoré zjednocujú farebný tón pleti a inhibujú nadmernú pigmentáciu.

Ich formy zaručujú predĺženú trvanlivosť a stabilitu pre najlepší a predĺžený účinok. Koncentrácie sú optimálne zvolené pre účinnú a bezpečnú domácu kúru a pokračujúcu starostlivosť o pleť po profesionálnom ošetrení v salóne Larens Professional Anti Spot Treatment.

Každodenná starostlivosť o pleť s nejednotným farebným tónom

Okrem zložiek zacielených na problém nerovnomernej pigmentácie obsahuje tento prípravok aj kompozíciu zložiek s hydratačným, revitalizačným a upokojujúcim účinkom. Vďaka tomu pokožka nielenže získa jednotný tón, ale je aj hladká, pružná a spevnená.

Doplnková starostlivosť po ošetrení Anti Spot Treatment

Krém Anti Spot Face Cream predstavuje dokonalú podporu po ošetrení v salóne Anti Spot Treatment Larens Professional. Takáto synergia je ideálnym riešením v prípade pleti, pre ktorú pigmentové škvrny predstavujú väčšiu výzvu.

Index NOI (Natural Origin Index), t. j. obsah zložiek prírodného pôvodu, je 93,8%.

Produkty zo série ANTI SPOT neobsahujú nasledujúce látky ani ich zlúčeniny a deriváty:

fenoxyetanol
benzylalkohol
nylon
mikroplasty
ftaláty
alkohol denat
hliník
methylisothiazolinone
methylchoroisothiazolinone
BHA
BHT
polyamidy
polyuretány
PVP
silikóny
PEGy
octocrylene
hydrogenovaný tetradecenyl/methylpentadecene
C12-15 Alkyl Benzoate
tromethamine
triethanolamine
cyclopentasiloxane
ropné látky
toxické rozpúšťadlá, emulgátory a zmäkčovadlá

Zloženie:

Liposomal Collagen Complex – jedinečný komplex na trhu, inovatívne spojenie prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorínov, lumikánov a histónov uzavretých v lipozomálnom puzdre – nosiči. To zaručuje, že sa dostanú do hlbších vrstiev, kde prebiehajú procesy duálneho účinku bielkovín z kolagénu: výplň a rekonštrukcia poškodených štruktúr kože a zahájenie procesu tvorby nového kolagénu. Vrásky sú redukované a pleť je nasýtená kolagénom a stimulovaná k regenerácii.

Vitamín C vo forme Ascorbyl Tetraisopalmitate (derivát vitamínu C) 2% – jeden z najstabilnejších derivátov vitamínu C – rozpustný v oleji, odolný voči vysokým teplotám. Jeho hlavné úlohy sú: zosvetliť škvrny, posilniť steny ciev a zachytávať voľné radikály, čím odďaľuje starnutie pokožky. Forma askorbyl tetraizopalmitátu nielenže nedráždi pokožku, ale má aj protizápalové vlastnosti a upokojuje ložiská akné. Vďaka svojej mimoriadne vysokej stabilite a olejovej forme (kompatibilnej s hydrolipidovou vrstvou pokožky) sa táto látka dostáva do hlbších vrstiev kože a pôsobí efektívnejšie.

Kyselina kojová – jedna z najúčinnejších látok, ktoré pôsobia proti nerovnomernej pigmentácii kože. Účinok tejto zložky je založený na vedecky dokázanej inhibícii aktivity enzýmu tyrozinázy, zodpovedného za tvorbu pigmentových škvŕn. Dôležité je, že kyselina kojová sa zameriava len na škvrny a pehy, nezosvetľuje celú pokožku, čo zaručuje prirodzený efekt jednotného tónu pleti. Má tiež antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti a zmierňuje kožné zápaly.

Bakuchiol – rastlinný retinol – zlupuje, zjednocuje farebný tón pleti, zmierňuje podráždenie a má antibakteriálny účinok. Bakuchiol má formu retinoidu, ktorý na rozdiel od retinolu nespôsobuje fotosenzibilizáciu a nedráždi pokožku. Zlupujúci účinok zabezpečuje zjednotenie farebného tónu pleti, pomáha odstraňovať pigmentové škvrny, omladzuje a rozjasňuje pokožku. Má upokojujúci účinok, zmierňuje podráždenie.

Regestril® – látka na báze peptidov, rutínu a výťažku z fazule. Urýchľuje syntézu kolagénu, chráni pokožku proti pôsobeniu voľných radikálov a tiež ju stimuluje k obnove, vďaka čomu sa stáva viditeľne mladšou. Už vzniknuté vrásky sú výrazne plytšie a pokožka dostáva dodatočnú podporu pri spomaľovaní procesu starnutia.

Skvalán – zásobuje pleť živinami, hĺbkovo ju zvlhčuje a okysličuje. Zabraňuje vzniku stareckých škvŕn a poškodeniu spôsobenému účinkami UV žiarenia. Stimuluje rast buniek, má antibakteriálne vlastnosti.

Jojobový olej – zvláčňuje pokožku a dodáva jej elasticitu. Posilňuje medzibunkovú cementovú vrstvu – zabraňuje vysušovaniu pokožky, vyživuje ju a premasťuje. Jeho chemické zloženie je podobné štruktúre ľudského mazu, preto dokonale reguluje jeho vylučovanie.

Alantoín – má upokojujúce vlastnosti a zmierňuje podráždenie, stimuluje rast zdravého kožného tkaniva. Má hydratačný, zvláčňujúci a protizápalový účinok.

Vitamín E – silný antioxidant, spomaľuje procesy starnutia kože.

Ingredients: Aqua, Methylpropanediol, Glycerin, Polyglyceryl-6 Stearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Shea Butter Ethyl Esters, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Squalane, Butylene Glycol, Kojic Acid, Bakuchiol, Pentylene Glycol, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Oligopeptide, Allantoin, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Arginine, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Rutin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Phaseolus Lunatus Seed Extract, Dipotassium Phosphate, Carbomer, Polyglyceryl-6 Behenate, Phenylpropanol, Propylene Glycol, Phosphatidylcholine, Tocopherol, Parfum