Japonská manikúra
Domov / Všetko / Nechty / Japonská manikúra

Japonská manikúra

Japonská manikúra  je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. Tento spôsob manikúry vznikol pred monohými storočiami v Japonsku. Názov  P-Shine pochádza od Tokijskej firmy, ktorá sa od roku 1958 venuje výrobe produktov pre túto metódu. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom  po celom svete.

Info
  • Pridal: admin
  • Kategórie: Nechty
  • Pridané: 10. December 2014

Japonská manikúra  je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. Tento spôsob manikúry vznikol pred monohými storočiami v Japonsku. Názov  P-Shine pochádza od Tokijskej firmy, ktorá sa od roku 1958 venuje výrobe produktov pre túto metódu. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom  po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Naviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materia kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Japonská manikúra je vhodná pre mužov aj ženy, ktoré chcú mať svoje nechty na pohľad dokonalé. Výsledok sa vzdialene podobá klasickej manikúre s použitím bezfarebného laku. Nechy sú však touto procedúrou aj ošetrené. Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty. Na japonskú manikúru sa nelakuje a neodporúča sa pre zničené alebo tenké nechty.

Podobné služby