Nutrivi

Nový rozmer prírodných výživových doplnkov

Nutrivi je séria vysokokvalitných výživových doplnkov, ktorých vytvorenie bolo vedené myšlienkou poskytnúť špecializovanú a holistickú podporu zdravia doplnením bežnej stravy.

Je to spôsob, ako sa starať o svoje telo a udržiavať ho v rovnováhe doplnením každodennej stravy o vitamíny a minerály.

Výživové doplnky boli zostavené tak, aby podporovali fungovanie celého organizmu, najmä vďaka starostlivo vybraným zložkám, ako je vitamín C, ktorý pomáha správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, vitamín K, ktorý pomáha udržiavať zdravé kosti, a biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu.

Zdravie – výzva dnešných čias

Doplnenie bežnej stravy o vitamíny a látky s výživovým účinkom a udržiavanie rovnovážneho stavu organizmu prostredníctvom každodenného dopĺňania stravy – to sú základy programu, ktorý vyvinula spoločnosť WellU.

Nástrojom na ceste sú zložky získané z prírodných rastlinných extraktov a látok živočíšneho pôvodu, ktoré sú ľuďom známe už tisíce rokov ako zdravé a dôležité zložky každodennej stravy.

Ich vlastnosti sú prospešné pre zdravie vďaka ich komplexnej podpore ľudského organizmu, ktorý je v dnešnom svete vystavený mnohým výzvam. Podstatou našich aktivít je čerpať z najnovších vedeckých poznatkov a využívať múdrosť našich predkov.

Synergia a holistika

Naše výživové doplnky sa vyznačujú nielen prírodným pôvodom zložiek, ale aj ich starostlivým a vhodným výberom. Je to dôležitá otázka, pretože umožňuje vznik fenoménu synergie, t. j. mimoriadne hodnotnej interakcie jednotlivých zložiek.

Poskytovanie správnych zložiek prírodného pôvodu v strave môže prispieť k celkovému zdraviu organizmu. Je to príležitosť užívať si život naplno a zachovať si každodenný komfort a kvalitu.

Úspechy vedy a múdrosť prírody

Základom našich výživových doplnkov sú starostlivo vybrané prírodné rastlinné extrakty, štandardizované na špecifické hodnoty účinných látok.

Jedinečnou zložkou mnohých výživových doplnkov, najmä vlajkových peptidových nápojov Nutrivi, je komplex bioaktívnych rybích kolagénových peptidov a aminokyselín v lyofilizovanej forme. Kombinácia ich účinnosti s ďalšími účinnými látkami prináša toľko potrebný synergický efekt, t. j. priaznivé vzájomné pôsobenie na komplexnú podporu celého organizmu.

Nová generácia produktov, ako je LipoVitum C, využíva technológiu lipozómov – nosičov účinnej látky, v tomto prípade vitamínu C.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa mali uchovávať mimo dosahu malých detí.

Physio Sport Peptide Complex získal zlatý emblém Quality International 2022!

Porota programu Najvyššia kvalita International 2022 udelila spoločnosti WellU Sp. z o.o. titul Laureát a Zlatý emblém QI 2022 v kategórii „Quality International 2022. Výrobok najvyššej kvality“. Najvyššie ocenenie v súťaži získal výživový doplnok Physio Sport Peptide Complex.

Znak Highest Quality International potvrdzuje, že víťazi súťaže uplatňujú najvyššie štandardy riadenia a je tiež súčasťou budovania ich konkurenčnej výhody. Získanie certifikátu a prestížneho emblému QI – rozpoznateľnej značky medzinárodného významu, ktorá zákazníkom a klientom vysiela jasný signál – svedčí o jasnej politike kvality a podporuje budovanie pozitívneho imidžu. Víťazi ako členovia elitného Klubu lídrov kvality (spoločnosti, inštitúcie a miestne orgány zamerané na myšlienku riadenia kvality) majú tiež možnosť zlepšovať svoje vlastné postupy kvality a vymieňať si skúsenosti na organizovaných stretnutiach a konferenciách.

Podobné služby