Good Life 30 kapsúl – Doplnok stravy

 22.00

Výživový doplnok s nezanedbateľným významom pre obnovu energetických zásob v tele. Jedinečná kompozícia Nutrivi Good Life obsahuje výťažky zo starostlivo vybraných rastlín, ktoré majú vďaka spoločnému synergickému pôsobeniu blahodarný vplyv na posilnenie vitality organizmu. Nižšie uvádzame popis potvrdených účinkov jednotlivých zložiek výživového doplnku  Nutrivi Good Life.

Kategórie: Product ID: 1603

Popis

Výživový doplnok s nezanedbateľným významom pre obnovu energetických zásob v tele. Jedinečná kompozícia Nutrivi Good Life obsahuje výťažky zo starostlivo vybraných rastlín, ktoré majú vďaka spoločnému synergickému pôsobeniu blahodarný vplyv na posilnenie vitality organizmu. Nižšie uvádzame popis potvrdených účinkov jednotlivých zložiek výživového doplnku  Nutrivi Good Life.

Spirulina– mikroriasy, ktoré sa vyznačujú veľmi vysokým obsahom plnohodnotnej bielkoviny. Spirulina je bohatá na esenciálne mastné kyseliny omega-3 a omega-6, najmä na gama-linolénovú kyselinu. Obsahuje tiež kyseliny alfa-linolénovú, kyselinu linolovú, kyselinu eikosapentaenovú (EPA), kyselinu dokosahexaenovú (DHA).Spirulina predstavuje zdroj ľahko vstrebateľných vitamínov (A, E, C), ako aj bohatý zdroj minerálnych látok, ako sú draslík, vápnik, selén, mangán, chróm.

Paprika (Capsicum annum)– bohatá na  vitamíny (najmä na vitamín C a beta-karoten) a minerálne soli (draslík, vápnik). Zlepšuje trávenie, pomáha znižovať krvný tlak a pomáha chrániť pred kardiovaskulárnym ochorením. Polyfenoly v nej obsiahnuté pomáhajú odstrániť voľné radikály, ktoré urýchľujú proces starnutia organizmu.

Kurkuma (Kurkumovník dlhý – Curcuma longa) – pozitívne ovplyvňuje trávenie, dodáva telu látky nevyhnutné pre život. Kurkumín a jeho deriváty v nej obsiahnuté majú silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti. Znižuje hladinu cholesterolu a glukózy, môžepomáhať v prevencii rakoviny, zmierňuje žalúdočnú nevoľnosť.

Ďumbier(Zingiber officinale) – rastlina, ktorá je vysoko cenená pre svoje liečivé vlastnosti – znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak, má analgetické a protizápalové účinky, ničí vírusy a pomáha pri chudnutí.Zvyšuje koncentráciu i duševnú výkonnosť.

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea L.) – obnovuje vnútornú rovnováhu organizmu, vďaka čomu zvyšuje jeho odolnosť voči chorobám. Stimuluje sexuálnu výkonnosť. Odbúrava stres, pomáha zabraňovať poruchám srdcového rytmu (arytmia), zmenšuje lokálnu nedokrvenosť (ischémia), upravuje krvný tlak.  Výrazne zvyšuje účinnosť cvičenia, znižuje únavu, zlepšuje celkový duševný a fyzický stav, zvyšuje odolnosť, umožňuje efektívne využitie metabolických rezerv.

Cesnak (Allium) – obsahuje prírodné antioxidanty. Antibakteriálny účinok cesnaku môže pomáhať v prevencii rakoviny. Jeho strúčiky obsahujú veľkú koncentráciu síry, flavonoidov a selénu. Cesnak je známe prírodné antibiotikum a okrem toho má aj protiplesňové účinky.

Čierne korenie (Piper nigrum) – obsahuje veľké množstvá fenolov, vďaka čomu patrí k silným antioxidantom. Zohrieva a dezinfikuje, ale aj zmierňuje horúčku a prechladnutie. Pomáha pri migréne a priaznivo ovplyvňuje látkovú premenu.

Synefrín – patrí k skupine prírodných stimulátorov a látok podporujúcich chudnutie. Získava sa z horkého pomaranča. Synefrín jemne stimuluje, znižuje chuť do jedla, podporuje spaľovanie kalórií.

Vyrobené výhradne z prírodných zložiek.

Odporúčaná dávka prípravku určená na deň obsahuje:

Zložky

1 kapsula

spirulina(obsahuje 60% bielkovín)

50 mg

výťažok z plodov papriky(Capsicum annum) štandardizovaný na 20% vitamínu C(vitamín C)

40 mg

(8 mg)

výťažok z kurkumovníka dlhého ( 4:1)

50 mg

výťažok z korenia ďumbieru štandardizovaný na 5% gingerolugingerol

40 mg

(2 mg)

výťažok z rozchodnice ružovej (4:1)

50 mg

výťažok z cesnaku (4:1)

50 mg

výťažok z čierneho korenia (10:1)

40 mg

Výťažok z horkého pomaranča (15:1) štandardizovaný na 40 % vitamínu C, synefrín 0,25%(Vitamín C)

50 mg

(20 mg)

rybacia želatína, zemiakový škrob (protihrudkujúca látka), farbivo: oxid titaničitý.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Good Life 30 kapsúl – Doplnok stravy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *